Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Elis Textile Service Sp. z o.o., pomorskie / , 2022-08-08

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania –  świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów  dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i  roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu  utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które  zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego  życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują  będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i  sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad  prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu.

Aktualnie do naszego Zespołu  Sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Miejsce pracy: woj. pomorskie
Zadania
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów poprzez codzienną pracę w  terenie,
  • Profesjonalne doradztwo z zakresu oferty produktowo-usługowej (maty  podłogowe, mopy, profesjonalna: chemia ściereczki, ręczniki kuchenne,  lampy owadobójcze, urządzenia do dezynfekcji i pomiaru temperatury),
  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby Klientów,
  • Budowanie świadomości Klientów w aspekcie produktów i  rozwiązań,
  • Podpisywanie umów handlowych w szybkim obiegu dokumentów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Planowanie i raportowanie podjętych działań handlowych.
Oczekujemy
  • Pozytywnej energii i entuzjazmu!
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (B2B,  D2D), a jeśli go nie masz, to pomożemy Ci je zdobyć,
  • Znajomości MS Office,
  • Prawa jazdy kat. B
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych,
  • Mile widziana praktyczna znajomość technik sprzedaży i  negocjacji.
Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Work-life balance
  • Samodzielność w planowaniu swojego dnia pracy
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • Liczne konkursy sprzedażowe z wycieczkami zagranicznymi
  • Liczne szkolenia i konferencje sprzedaży