Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

RUCH S.A., mazowieckie / Warszawa, Annopol 17A, 2022-08-04

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce.RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1100 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór ORLEN Paczka, płatności rachunków czy usługi finansowe.RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych

Obecnie do rozwoju nowej usługi kurierskiej Orlen Paczka realizowanej w Grupie Kapitałowej, skierowanej przede wszystkim do e-sklepów i sprzedających w Internecie, poszukujemy ambitnych kandydatów, którzy chcą razem z nami osiągać wysokie cele na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, Annopol 17A
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie Kluczowych Klientów dla usług kurierskich
  • Nawiązywanie relacji z firmami działającymi w branży e-commerce
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów
  • Nadzorowanie realizacji kontraktów
  • Utrzymywanie istniejących relacji biznesowych na najwyższym poziomie
  • Monitorowanie i analizowanie rynku e-commerce
  • Raportowanie wyników pracy
  • Udział w projektach wewnętrznych
  • Ścisła współpraca z innymi działami
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży usług dla klientów biznesowych (mile widziane dla usług kurierskich)
  • Znajomość rynku e-commerce
  • Posiadanie zdolności sprzedażowych i negocjacyjnych poparte sukcesami
  • Posiadanie rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Nastawienie na rozwój i realizację celów
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Znajomość i swoboda w korzystaniu z social media (Linkedin, Facebook)
  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dodatkowym atutem będzie język angielski pozwalający na swobodną komunikację
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub współpracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
  • Szkolenie wprowadzające
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji
  • Pełną wyzwań pracę w firmie będącej członkiem grupy kapitałowej PKN Orlen
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia kompetencji w ramach wielu planowanych i realizowanych w firmie projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy