Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o., mazowieckie / , 2022-07-20

Producent szeroko rozumianej branży chemicznej, farb i lakierów oraz materiałów budowlanych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie - zapewniamy pakiet relokacyjny

Opis stanowiska:
  • aktywne promowanie oraz sprzedaż produktów firmy, zgodnie z założonymi celami
  • opracowywanie ofert i zawieranie umów sprzedażowych
  • stałe powiększanie portfolio klientów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • aktywne uczestnictwo w targach branżowych
  • przeprowadzanie szkoleń
  • raportowanie działań sprzedażowych
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży meblarskiej lub budowlanej
  • znajomość zasad sprzedaży oraz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • silna motywacja i nastawienie na wynik
  • umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanych tradycjach z potencjałem i perspektywami rozwoju
  • pracę pełną ciekawych wyzwań, w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełnym etacie
  • pakiet relokacyjny
  • motywacyjny system wynagradzania
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy