Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

P.H.U. INCOR, mazowieckie / Warszawa, 2022-08-01

Ogłoszenie numer: 7292694, z dnia 2022-08-01

Nasza firma istnieje na rynku od 2010 roku. Oferujemy klientom z branży przemysłowej:
  • malowanie oznakowania poziomego
  • oznakowanie pionowe
  • posadzki żywiczne
  • renowację betonu
  • projektowanie organizacji ruchu
  • Visual Management.
W związku z dynamicznym rozwojem, obejmującym: poszerzenie oferty, rozwój nowych rynków (Niemcy, Czechy, Dania), zwiększone zapotrzebowanie na nasze usługi oraz coraz lepszą rozpoznawalność firmy szukamy przedstawiciela, który swoim zaangażowaniem oraz kreatywnością wpisze się w ogólną atmosferę panującą w firmie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Budowanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Koordynacja zleceń wraz z klientem oraz naszymi ekipami.
  • Godne reprezentowanie firmy na rynku.

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Nastawienie na cel i realizacja planów sprzedaży.
  • Kreatywność i samodzielność w działaniu.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Szkolenia z naszych produktów od podstaw.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i wysokiej renomie na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie i prowizję od sprzedaży.
  • Niezbędne narzędzia - samochód służbowy, telefon, laptop.