Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Europak Center Sp. z o.o., wielkopolskie / Września, 2022-08-12

Ogłoszenie numer: 7337940, z dnia 2022-08-12

Europak Center Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem opakowań z tektury palistej o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z rozwojem firmy poszukujemy dodatkowych rąk do pracy. Jeżeli nie brak Ci zapału, motywacji i chęci, to zapraszamy do rekrutacji.

Miejsce pracy: Września

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na stanowisku "przedstawiciel handlowy" odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów oraz ich obsługę.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi pakietu Office
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie w branży opakowań z tektury falistej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do uzyskanych wyników - prowizja od sprzedaży.