Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Transition Group Sp z o.o. , świętokrzyskie / , 2022-08-16

Transition Group jest firmą doradztwa personalnego.

Dla naszego, wywodzącego się ze Szwajcarii Klienta - dostawcy rozwiązań uszczelniających i przeciwdrganiowych,szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Obowiązki:
  • Sprzedaż produktów uszczelniających i przeciwdrganiowych na rynku BTB
  • Budowa potencjału terenu poprzez tworzenie bazy nowych klientów
  • Nawiązywanie dobrych relacji z klientami na powierzonym terenie
  • Podstawowe doradztwo produktowe
  • Raportowane wyników sprzedaży do przełożonego poza Polską
  • Współpraca z innymi działami firmy
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe. Wykształcenie techniczne mile widziane
  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B . Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych będzie dodatkowym atutem
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Nastawienie na cel
  • Pozytywne nastawienie do wyzwań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
Firma oferuje:
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju
  • Współpraca z zespołami międzynarodowymi
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • System premiowy