Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Elis Textile Service Sp. z o.o., śląskie / , 2022-08-29

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu. Aktualnie do naszego Zespołu Sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

Jesteśmy obecni w 28 krajach na dwóch kontynentach
  • Blisko 50,000 pracowników
  • Jesteśmy obecni w 440 lokalizacjach
  • Obsługujemy 400,000 klientów
  • Generujemy €3.1 miliarda obrotu
Miejsce pracy: woj. śląskie
Zadania
  • Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie odzieży ochronnej i roboczej,
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • Doradzanie klientom w kwestiach serwisu i obsługi posprzedażowej,
  • Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań.
Oczekujemy
  • Pozytywna energia i entuzjazm!
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (B2B, D2D),
  • Znajomość MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
Oferujemy
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Work-life balance
  • Samodzielność w planowaniu swojego dnia pracy
  • Umowa o pracę i przejrzyste warunki wynagrodzenia
  • Liczne konkursy sprzedażowe z wycieczkami zagranicznymi
  • Liczne szkolenia i konferencje sprzedaży