Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel medyczny - laryngologia

Przedstawiciel medyczny - laryngologia

ACS AUDIKA Sp. z o.o., zachodniopomorskie / , 2022-07-25

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie
Twoje obowiązki:
  • współpraca ze środowiskiem medycznym na powierzonym terenie (w szczególności z lekarzami laryngologami)

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów - negocjowanie i podpisywanie umów
  • utrzymywanie relacji z lekarzami
  • realizacja założonych celów
  • uczestniczenie w konferencjach oraz targach medycznych
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie (min. 1 rok) w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego lub handlowego
  • znajomość lokalnego rynku medycznego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • wysoka motywacja do pracy i realizowania celów
  • samodzielność i terminowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy z lekarzami laryngologami
Nasze benefity:
  • Umowa o pracę
  • Portal pracownika
  • Karta sportowa
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet medyczny
  • Świetna atmosfera
  • Jasna ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca blisko Ciebie