Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

EBV Finance Sp. z o.o., śląskie / , 2022-08-05

Grupa EBV jest wiodącą firmą w regionie bałtyckim i w pierwszej trójce największych dostawców usług zwrotu podatku w Europie.

Mamy duże doświadczenie i oferujemy usługi zwrotu podatku VAT i akcyzy z krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Norwegii, Liechtensteinu i innych, niezależnie od tego, z jakim dostawcą współpracujesz.

Nasz zespół składa się z ponad 160 profesjonalistów pracujących na Litwie, w Danii, Polsce, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech. Posługujemy się różnymi językami obcymi i jesteśmy ekspertami w zakresie europejskiego prawa podatkowego, dlatego możemy zapewnić wyjątkową jakość naszych usług.

Miejsce pracy: woj. śląskie
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z istniejącymi klientami
  • Reagowanie na otrzymywane zapytania mailowe i telefoniczne
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów – wykonywanie telefonów do potencjalnych klientów i odbywanie spotkań
  • Negocjowanie warunków współpracy i zawierania umów
  • Koncentrowanie się na potrzebach klientów i prawidłowe przedstawianie usług świadczonych przez EBV Finance
  • Umawianie i odbywanie spotkań sprzedażowych z istniejącymi lub potencjalnymi klientami
  • Zbieranie informacji na temat rynku i klientów w określonych raportach
  • Monitorowanie własnych wyników sprzedaży, w celu osiągnięcia lub przekroczenia wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Dzielenie się dobrymi praktykami ze współpracownikami
NASZE WYMAGANIA
  • Udowodnione doświadczenie w pracy jako Opiekun Klienta / Przedstawiciel Handlowy lub podobnych
  • Dobre umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych, aktywnego słuchania i zdolności rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność skutecznego zarządzania czasem, samodzielnej pracy i ustalania priorytetów
  • Prawo jazdy
  • Preferowane doświadczenie w pracy w segmencie usług dla transportu drogowego w szczególności kart paliwowych , opłat drogowych i usług faktoringowych
TO OFERUJEMY
  • Budżet na szkolenia. Twój rozwój jest bardzo istotny - oferujemy Ci możliwość wyboru szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy : telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
  • Rozrywka. Zachęcamy naszych pracowników do spotkań zespołowych i celebrowania sukcesów
  • Elastyczność. Możliwość doboru godzin pracy i miejsca pracy zgodnie z preferencjami. Dodatkowe dni urlopu proporcjonalnie do stażu pracy
  • Praco-wakacje. Możesz pracować z dowolnego miejsca na świecie, maksymalnie przez jeden miesiąc w roku
  • Świetna lokalizacja biura, nieograniczony dostęp do kawy, świeże owoce