Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Rejestrator Pojazdów

Rejestrator Pojazdów

Multi Assist Sp. z o.o., opolskie / Opole, 2022-07-19

Pośredniczymy w rejestracji pojazdów. Zajmujemy się tym kompleksowo, na terenie całego kraju. Zatrudniamy prawie 300 osób i szukamy dalej, bo nie chcemy stać w miejscu i potrzebujemy wsparcia. Jeśli lubisz wyzwania, cenisz sobie odważne myślenie i kreatywne działanie dołącz do naszego zespołu. Zapraszamy!

www.multiassist.pl

Miejsce pracy: Opole
Twoje obowiązki
  • Praca z tabletem
  • Kontakt z klientem - telefon - email
  • Odbiór i zwrot dokumentów od dostawców
  • Weryfikacja poprawności dokumentów
  • Rejestracja we właściwym wydziale komunikacji
Tego oczekujemy
  • Znajomość podstawowych aplikacji pakietu MS Office
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wytyczonych celów
  • Własny samochód- zwrot kosztów paliwa
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę (kontrakt B2B) lub zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy, bardzo dobra atmosfera
  • Elastyczny czas pracy
  • Opieka medyczna