Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Reprezentant Handlowy

Reprezentant Handlowy

Grupa Neuca, wielkopolskie / Ostrów Wielkopolski, 2022-07-26

miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Nr ref.: RH/02/2022/W
Twoje zadania:
  • budowanie długotrwałych relacji i podtrzymywanie kontaktu z obecnymi Klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych klientów do naszych programów partnerskich oraz rozwój przypisanego portfela klientów - region Kotliny Kłodzkiej,
  • wsparcie, pomoc i doradztwo klientom w kwestiach związanych z funkcjonowaniem apteki,
  • zbieranie od klientów informacji zwrotnych dotyczącą oferty,
  • dbałość o realizację planów sprzedaży (do tego będzie niezbędna bieżąca analiza i raportowanie wyników).
Świetnie się sprawdzisz na tym stanowisku jeśli:
  • masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność dbania o długofalowe relacje z klientem,
  • dobrze organizujesz swój czas pracy i jesteś systematyczny,
  • potrafisz negocjować i obsługiwać klienta,
  • realizacja założonych celów to zawsze twój priorytet,
  • lubisz i potrafisz wyciągać wnioski do dalszego działania na podstawie danych z raportów w Excelu,
  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (branża FMCG lub farmaceutyczna będzie dodatkowym atutem),
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • atmosferę motywującą do działania - pasuje do nas powiedzenie, że jesteśmy profesjonalni, ale nieformalni :)
  • możliwość udziału w dodatkowych akcjach dla najlepszych - nagrody kwartalne i roczne, nagrody zespołowe, wycieczka zagraniczna,
  • rzetelne wdrożenie, po którym będziesz czuł się pewnie w codziennej pracy. Nie chcemy rzucać Cię na głęboką wodę - zaprosimy Cię na przemyślaną, zaplanowaną i dobrze zorganizowaną adaptację,
  • możliwość rozwoju osobistego - szkolenia wewnętrzne i praca z trenerem sprzedaży,
  • nowoczesny sprzęt do codziennej pracy - smartfon, laptop i samochód służbowy,
  • platformę kafeteryjną, w ramach której dobierzesz najlepsze dla siebie benefity,
  • kilka dat do zanotowania w kalendarzu - wyjazdy integracyjne, konferencje, gale farmaceutyczne, pikniki,
  • środowisko pracy doceniane przez pracowników - mamy certyfikat Great Place to Work.
KIM JESTEŚMY?

Grupa NEUCA to jedna z największych firm medycznych, rozwijająca się w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia pacjentów.

W całej Polsce jest nas
6 tysięcy.

1/3
leków obecnych w polskich aptekach przeszła przez hurtownie NEUCA

75%
z nas uważa, że w firmie istnieją możliwości zaangażowania się w zadania i projekty pozwalające rozwijać nowe umiejętności