Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sales Support Specialist (z j. angielskim)

Sales Support Specialist (z j. angielskim)

AXTEL SP. Z O.O. SP.K., mazowieckie / Warszawa, Mokotów, 2022-08-12

Ogłoszenie numer: 7312233, z dnia 2022-08-12

Axtel to polska firma, jeden z wiodących producentów profesjonalnych zestawów słuchawkowych, telefonów multimedialnych i innych rozwiązań telekomunikacyjnych zarówno z myślą o biznesie, jak i Klientach indywidualnych. Po ponad 18 latach obecności na rynku, jesteśmy już globalnie rozpoznawalną marką, dostarczającą produkty zaufanym Klientom na całym świecie.

Więcej o nas na: https://axtelworld.pl/ Nie możemy się doczekać, aby Ciebie poznać!

Praca w Axtel to ciekawe wyzwania, rozwijające doświadczenia, życzliwi, inspirujący ludzie oraz atmosfera pełna pozytywnej energii. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie, uwielbiasz współpracę z ludźmi, myślisz nieszablonowo i jesteś zmotywowany do rozwoju, dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska

  • kontaktowanie się z obecnymi i potencjalnymi Partnerami i Klientami na rynkach zagranicznych;
  • przygotowywanie ofert biznesowych dla Klientów B2B;
  • przygotowywanie mailingów, newsletterów i prostych tłumaczeń;
  • zarządzanie obowiązkami operacyjnymi zespołu sprzedaży;
  • pomoc w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1);
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • umiejętność budowania profesjonalnych i długofalowych relacji z Klientami;
  • umiejętności organizacyjne;
  • proaktywne podejście zorientowane na rozwiązania;
  • znajomość MS Excel.

Mile widziane

  • 0-2 lata doświadczenia w obsłudze klienta, sprzedaży lub call center (doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy);
  • mile widziani studenci i absolwenci studiów wyższych.

Oferujemy

  • stabilne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • pracę w biurze w Warszawie w elastycznych godzinach między 8.30 a 18.00;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • kompleksowe szkolenie ułatwiające rozpoczęcie pracy;
  • pakiet benefitów.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • prywatna opieka medyczna;
  • elastyczny czas pracy;
  • spotkania integracyjne;
  • kawa/ herbata;