Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Senior Key Account Manager (Zespół Strategy Advisors) [rekrutacja online]

Senior Key Account Manager (Zespół Strategy Advisors) [rekrutacja online]

Crowe Poland, mazowieckie / Warszawa, 2022-08-13

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 150 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audycie, doradztwie podatkowym oraz konsultingu biznesowym.
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż usług: księgowych, doradztwa podatkowego i konsultingowych poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz pracę na bieżącym portfolio klientów,
  • Odpowiedzialność za zarządzanie relacją z klientem,
  • Bieżąca współpraca z zarządem w celu poprawy strategii sprzedaży,
  • Praca na wewnętrznym systemie CRM.

Wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji i dostarczaniu strategicznych rozwiązań,
  • Dobre zrozumienie biznesu i sprzedaży,
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji, pewność siebie, asertywność,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (m.in. tłumaczenie zagadnień biznesowych, rozmowy biznesowe, przygotowywanie dokumentów).

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług podatkowych, księgowych lub doradczych dla klienta biznesowego.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę (9 000 -11 000 brutto) oraz system premiowy,
  • Pracę pozwalającą zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym,
  • Prywatną opiekę medyczną (Enel- Med),
  • Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)