Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. budowania relacji z klientem premium (Private Banking)

Specjalista ds. budowania relacji z klientem premium (Private Banking)

mBank S.A., lubelskie / Lublin, 2022-08-08

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Konkursy sprzedażowe
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagradzania
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do świąt i wypoczynku
Zobacz co nas cieszy w pracy:

miejsce pracy: Lublin, Nr ref.: KZI/054/0722

Private Banking & Wealth Management obejmuje najbardziej zamożnych klientów. Specjaliści ds. bankowości prywatnej dostarczają klientom oprócz bankowości codziennej, także rozwiązania dotyczące kompleksowego zarządzania majątkiem. Naszymi wartościami są etyka, empatia, zaufanie i bezpieczeństwo. To dzięki tym wartościom, wyróżniamy się partnerskim podejściem do klientów, którzy mogą polegać na naszym doświadczeniu ekspertyzie. Dlatego istotna jest umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji i profesjonalizm.

Twoje zadania:

  • budowanie portfela klientów zamożnych z najwyższym potencjałem finansowym,
  • identyfikowanie potrzeb klientów dotyczących lokowania i inwestowania środków,
  • tworzenie indywidualnych ofert dla klientów objętych opieką w ramach Private Banking,
  • monitorowanie i realizowanie indywidualnego planu sprzedaży,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami w celu zapewnienia im dostępu do usług, ze szczególnym uwzględnieniem zaawansowanych produktów finansowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy poprzez wysoką jakość obsługi klientów oraz promocję usług

Twój niezbędnik:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta oraz aktywnej sprzedaży produktów bankowych dla klientów zamożnych,
  • wiedza z budowy portfela inwestycyjnego, z zakresu produktów oferowanych klientom Private Banking,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista i dyskrecja,
  • certyfikat doradcy finansowego EFPA/licencja maklera papierów wartościowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe – kierunki: bankowość, finanse, zarządzanie.