Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Jakości Logistyki z językiem francuskim (A2/B1)

Specjalista ds. Jakości Logistyki z językiem francuskim (A2/B1)

Genpact PL, śląskie / Katowice, 2022-08-08

Location:Katowice

Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT, zarządzanie zamówieniami.

Obecnie zarządzamy 4700 procesami w 30 językach, poprzez sieć ponad 70 centrów operacyjnych w 20 krajach.

Współpracujemy z klientami z listy Fortune Global 500 i poza nią, oraz zatrudniamy ponad 77 000 osób w ponad 20 krajach, z kluczowymi biurami w Nowym Jorku, Palo Alto, Londynie i Delhi.

Nasi klienci to firmy w różnych branż, takich jak motoryzacja, bankowość i finanse, ubezpieczenia, produkcja, branża farmaceutyczna, telekomunikacja i logistyka.

Zapewniamy bezproblemowy serwis z naszych globalnych centrów, aby zaspokoić cele biznesowe, kulturowe oraz językowe naszych klientów.

Jesteśmy znani z generowania wpływu. Jeśli chcesz poznać nas lepiej odwiedź nas na www.genpact.com.

Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa reklamacji logistycznych (weryfikacja rodzaju zdarzenia, kalkulacja kosztów uszkodzonego towaru, zbadania przyczyny zdarzenia logistycznego, potwierdzenie lub odrzucenie winy ze strony przewoźnika),
  • Procesowanie odzyskiwania poniesionych kosztów logistycznych w kontekście zaistnienia zdarzenia, które spowodowało uszkodzenie towaru od przewoźników transportowych (kontakt mailowy z przewoźnikami, wystawianie not obciążeniowych),
  • Praca operacyjna w programie SAP oraz MS Excel,
  • Współpraca z zewnętrznymi klientami biznesowymi (przewoźnicy, fabryki, magazyny, dostawcy usług transportowych, dostawcy materiałów, dostawcy opakowań),
  • Praca z wykorzystaniem platformy Pallet Quality Non-Conformance (PQNC) - programu do rejestrowania i rozpatrywania reklamacji,
  • Wykorzystywanie programu PQNC do tworzenia nowych lokalizacji magazynów, tworzenia profili dostawców.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. A2,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w procesach OTC (w tym order management, customer service),
  • Mile widziana znajomość środowiska SAP oraz średniozaawansowana znajomość MS Excel.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczna w LUXMED,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie w pakiecie podstawowym w UNUM,
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej,
  • Dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego za staż pracy - maksymalnie do 4 dni,
  • Praca zdalna w przypadku osób spoza woj. Śląskiego, dla pozostałych osób praca zdalna 3-4 dni w tygodniu.

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.