Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Action S.A., mazowieckie / Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), 2022-08-08

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT/RTV/AGD/GSM. W 2015 roku wg DISTREE EMEA z nagrodą w kategorii  Dystrybutor Roku w Europie Centralnej. Jesteśmy  znaczącym producentem sprzętu komputerowego, a od 2006 r. Spółka notowana  jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych producentów  na świecie  z zakresu elektroniki użytkowej oraz IT, ponadto jest właścicielem marek tj. Actina (komputery stacjonarne, gamingowe ), ActiveJet ( produkty eksploatacyjne ,oświetleniowe, zasilające), Actis (materiały eksploatacyjne) jak również  witryn internetowych Sferis.pl oraz Gram.pl

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola)
OPIS STANOWISKA:
  • budowanie bazy klientów na rynkach zagranicznych,
  • realizowanie miesięcznych targetów sprzedażowych,
  • rozwój współpracy z nowymi partnerami,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych i prezentacji,
WYMAGANIA:
  • jeżeli masz smykałkę handlową,
  • lubisz rozmawiać z klientami,
  • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim (mile widziana również znajomość dodatkowego języka obcego),
  • lubisz dynamiczną pracę,
  • nie boisz się kontaktu telefonicznego,
  • a cele sprzedażowe Cię motywują a nie stresują,

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • co drugi piątek wolny- wydłużamy weekendy
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i Karty MultiSport
  • ubezpieczenie na życie
  • siłownia i sala do squasha dla ceniących aktywność fizyczną
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).