Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu / Handlowiec

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu / Handlowiec

Klient portalu Praca.pl, śląskie / Tychy, 2022-07-20

Ogłoszenie numer: 7239000, z dnia 2022-07-20

Klient portalu Praca.pl

Firma produkcyjna poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska

  • Promowanie produktów, reprezentowanie firmy oraz budowanie relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert i weryfikacja ich realizacji
  • Obsługa klienta w przedmiocie zamówień, cenników, umów, stanów magazynowych, reklamacji

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie  (preferowane ekonomia, marketing, zarządzanie)
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Ciekawą, niemonotonną, dającą satysfakcję pracę
  • Dobrą atmosferę pracy