Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu z jęz. rosyjskim

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu z jęz. rosyjskim

Norma Machinery, mazowieckie / Warszawa, 2022-08-20

Ogłoszenie numer: 7344369, z dnia 2022-08-20

Norma to dynamicznie rozwijająca się firma handlowo – usługowa.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż na rynkach UKR, LV, LT, EST, KZ, GEO
  • Tworzenie ofert handlowych w języku rosyjskim
  • Zamieszczanie ofert handlowych na rosyjskojęzycznych portalach ogłoszeniowych
  • Aktywne wyszukiwanie firm i nawiązywanie długofalowej współpracy
  • Podstawowa obróbka zdjęć oraz aktualizacja stron internetowych
  • Tworzenie bazy klientów oraz wysyłanie newslettera
  • Pomoc przy organizacji transportu
  • Pomoc przy odprawie celnej

Wymagania

  • Samodzielność
  • Kreatywność
  • Jęz. rosyjski, angielski mile widziany
  • Mile widziane doświadczenie w handlu lub w marketingu
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji biznesowych
  • Wysoka skuteczność i pomysłowość w docieraniu do klienta

Oferujemy

  • Rozwojową i kreatywną pracę w stabilnej firmie
  • Szerokie możliwości awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość korzystania z floty pojazdów