Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

E100 International Trade sp. z o.o, mazowieckie / Warszawa, 2022-08-13

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 350 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 1000 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

W związku z dynamicznym rozwojem działu handlowego poszukujemy kolejnej osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Obsługa telefoniczna oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sprzedaż produktów do Klientów z bazy danych – budowanie relacji, negocjacje handlowe, finalizacja sprzedaży
  • Analiza klientów na podstawie raportów, przygotowanie oferty
  • Analiza konkurencji i zapotrzebowania klientów
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Mile widzialne doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu nowych klientów
  • Nastawienie na cel i motywacja do działania
  • Umiejętności sprzedażowe oraz świetne zdolności komunikacyjne
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego i/lub j. rosyjskiego
To oferujemy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o prace od początku współpracy
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport, platforma do nauki języków)
  • Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie w bardzo dobrej atmosferze
  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości