Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

P.P.H.U. EDMIR-POL J.M. HUTNIK SPÓŁKA JAWNA, śląskie / Chorzów, 2022-07-25

Ogłoszenie numer: 7235577, z dnia 2022-07-25

EDMIR-POL to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą przypraw oraz dodatków funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego ze szczególnym nastawieniem na przemysł mięsny.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • Obsługa kontrahenta w siedzibie Firmy;
  • Kontakt z klientem telefonicznie i z pomocą poczty e-mail;
  • Wystawianie faktur sprzedaży;
  • Sporządzanie ofert handlowych;
  • Negocjowanie warunków sprzedaży;
  • Administracja zamówieniami, ustalanie terminów dostaw;
  • Wprowadzanie zleceń do systemu;
  • Bieżąca analiza stanów magazynowych;
  • Wspieranie klientów w wyborze towarów, doradztwo;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż szerokiego portfela produktów oferowanych przez firmę;
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta, mile widziane w branży zaopatrzeniowej przemysłu mięsnego i spożywczego (przyprawy i dodatki technologiczne);
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane;
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, pewność siebie, komunikatywność;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Sumienność i zaangażowanie;
  • Umiejętność wykonywania wielu zadań w tym samym czasie;
  • Znajomość systemu SUBIEKT GT - mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilną pracę – umowa o pracę w solidnej firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczeń w firmie handlowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Miłą atmosferę w zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV