Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. wycen / kosztorysant

Specjalista ds. wycen / kosztorysant

HR Support, warmińsko-mazurskie / Elbląg, 2022-08-10

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy dostarczającej innowacyjne i kompleksowe usługi z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej, których celem jest poprawa efektywności procesów produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg
OBOWIĄZKI:
  • przygotowywanie ofert projektów instalacji elektrycznych
  • przygotowywanie ofert automatyki AKPiA
  • przygotowywanie ofert prefabrykacji rozdzielnic niskonapięciowych, siłowych i sterowniczych
  • współpraca z projektantami
WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne mile widziane kierunki: elektrotechnika, automatyka , energetyka
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość budowy instalacji elektrycznych
  • znajomość automatyki AKPiA
  • dobra znajomość MS Office w szczególności Excel
  • znajomość j. angielskiego mile widziane
  • dyspozycyjność
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • szkolenia
  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku