Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. zakupów (branża elektroniczna)

Specjalista ds. zakupów (branża elektroniczna)

Norautron Electronics Sp. z o.o., łódzkie / Zduńska Wola, 2022-08-05

Grupa Norautron, będąca częścią grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się usługami projektowania, testów i prototypowania, produkcją płytek PCBA, okablowania i elementów metalowych oraz montażem elektromechanicznym i usługami posprzedażowymi. Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron w Norwegii znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Obecnie w związku z rozwojem firmy Norautron Electronics Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Opis stanowiska:
  • Analiza planowanych zakupów w systemie ERP
  • Zamawianie materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Monitorowanie dostaw pod kątem terminowości
  • Wyjaśnianie niezgodności ilościowych i wartościowych na zamówieniach
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami
  • Przyspieszanie bądź opóźnianie dostaw względem planowanych produkcji
  • Zakupy pozostałych materiałów eksploatacyjnych
  • Kwalifikacja i ocena dostawców zgodnie z procedurami Norautron
  • Negocjowanie kosztów komponentów
  • Przygotowanie wycen materiałów do zapytań ofertowych
  • Poszukiwanie alternatywnych dostawców trudno dostępnych komponentów
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakupach jest warunkiem koniecznym
  • Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym
  • Doświadczenie w obsłudze Microsoft Excel i systemu ERP
  • Znajomość procesów związanych z zamówieniami, rozliczeniami i fakturami
  • Znajomość branży elektronicznej oraz dostawców w branży będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Zajęcia językowe
  • Szkolenia biznesowe, techniczne i miękkie
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego (bony świąteczne, karty MultiSport itp.)
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Electronics Sp. Z o.o. w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez tą spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.