Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. zakupów i planowania zamówień

Specjalista ds. zakupów i planowania zamówień

Super ZOO Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Wola, 2022-08-15

Poszukujemy zaangażowanych i ambitnych Osób, które chcą rozpocząć lub kontynuować swoją Karierę Zawodową w sieci naszych sklepów zoologicznych.

Aplikuj żeby dołączyć do Zespołu KAKAKDU ZOO w roli Specjalisty ds. zakupów i planowania zamówień !

Miejsce pracy: Warszawa, Wola
Zadania:
  • Przygotowywanie, monitoring i przekierowywanie zamówień do dostawców polskich i zagranicznych
  • Bieżąca komunikacja z dostawcami
  • Opracowywanie zestawień i cykliczne raportowanie realizowanych zamówień
  • Monitoring dostępności towarów handlowych
  • Zarządzanie zapasami
Wymagania:
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru zakupów i dystrybucji
  • Skuteczność i odpowiedzialność podczas wykonywanych zadań
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Wysoka orientacja na realizację celu oraz chęć poszerzania swoich umiejętności
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i dynamiczną pracę u lidera w branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość przychodzenia do pracy ze swoim zwierzakiem
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma SUPER ZOO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcą. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również ze Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, z późn. zm.)”.