Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds.zakupów

Specjalista ds.zakupów

Fogia Furniture Sp. z o.o., pomorskie / Brodnica Górna, Maks 66, 2022-08-18

Ogłoszenie numer: 7355730, z dnia 2022-08-18

Firma Fogia Furniture Sp. z o.o. jest firmą szwedzką produkującą wysokiej jakości meble drewniane i tapicerowane na wszystkie rynki świata. Do swojego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Brodnica Górna, Maks 66

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych dostawców,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami,
  • Realizacja procesu zakupu materiałów i usług w systemie ERP,
  • Monitorowanie terminowości dostaw,
  • Obsługa reklamacji dostaw,
  • Nadzór nad stanem zapasów,
  • Koordynowanie obiegu dokumentów.

Wymagania

  • Znajomością zagadnień związanych z obszarem zakupów,
  • Umiejętność budowania relacji z kontrahentami,
  • Umiejętnością przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w obsłudze programów ERP oraz doświadczenie w branży meblarskiej.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku skandynawskim, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • Interesującą pracę w przyjaznym otoczeniu na samodzielnym stanowisku przy równoczesnym wsparciu doświadczonych kolegów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • Jasno określone zadania i cele,
  • Pakiet ubezpieczenia i prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.