Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista e-commerce

Specjalista e-commerce

CTS CHEMISTRY Sp. z o.o., mazowieckie / Piaseczno, 2022-07-21

 CTS Chemistry tworzą ludzie dla których chemia jest prawdziwą pasją, a nowoczesne technologie zawodowym wyzwaniem.

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości, ekologicznych preparatów z kategorii: antypoślizg, zmywacze i impregnaty.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu zabezpieczeń antypoślizgowych.

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska
  • Rozwijanie kanałów sprzedaży (B2B, B2C) za pośrednictwem platform e-commerce.
  • Inicjowanie i realizacja działań marketingowych wykorzystujących dostępne narzędzia w zakresie optymalizacji, programów partnerskich etc.
  • Współpraca z platformami sprzedażowymi.
  • Kreowanie, planowanie i wdrażanie akcji sprzedażowych.
  • Aktualizacja oferty produktowej.
  • Negocjacje i współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie e-commerce
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz raportowanie działań
Wymagania
  • Doświadczenie (poparte sukcesami) we współtworzeniu i rozwijaniu sklepu e-commerce.
  • Swobodne poruszanie się w środowisku marketingowo-analitycznym, w tym Google (Google Analytics, Google Ads, GMP), Facebook i Linkedin
  • Znajomość mediów dedykowanych e-commerce (szczególnie o charakterze performanceowym (CPA/CPS/ %CPS)
  • Doświadczenie w samodzielnej sprzedaży via marketplace (Allegro, E-bay, E-Mag, Amazon, etc).
  • Samodzielna obsługa porównywarek cenowych Ceneo, Nokaut, Skąpiec.
  • Samodzielna obsługa platformy Woocommerce.
  • Umiejętność zarządzania platformami marketing automation, określania celów, promocji i zasad współpracy.
  • Swobodne poruszanie się w świecie cyfr, znajomość zasad analityki e-commerce i umiejętność na jej podstawie wyciągania wniosków zarówno mediowych jak i biznesowych.
  • Rozległa wiedza o mediach i platformach zakupowych.
  • Biegłe poruszanie się w aspektach prawnych związanych z e-commerce
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2).
  • Dobre umiejętności planowania i organizowania pracy.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.