Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista Obsługi Klienta

Specjalista Obsługi Klienta

Stoen Operator Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, ul. Rudzka 18, 2022-07-22

Stoen Operator zarządza siecią elektroenergetyczną w Warszawie, codziennie dostarczając energię do miliona odbiorców. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, innowacjom i przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy. Przyłącz swoją energię!
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Rudzka 18

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze procesów klienta
  • znasz dobrze pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • znasz SAP, SzS, BPM (mile widziane)
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • ( min. B1)
  • oznaczasz się wysoką orientacją na klienta
  • jesteś komunikatywny/a, dobrze zorganizowany/a oraz umiesz współpracować w zespole
Twój zakres obowiązków
  • kompleksowa obsługa klientów
  • rejestracja dokumentów oraz prowadzenie korespondencji elektronicznej dotyczących procesów:
    • przyłączenia do sieci odbiorców oraz wytwórców,
    • świadczenia usług dystrybucji,
    • kolizji,
    • układów pomiarowo – rozliczeniowych,
    • mikroinstalacji
  • zawieranie umów, sprawdzenie dokumentów pod względem księgowym, wystawianie faktur

To oferujemy

  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze