Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca biletów - pracownik ds. promocji

Sprzedawca biletów - pracownik ds. promocji

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku, opolskie / Kluczbork, 2022-08-08

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/22/0526
OBOWIĄZKI:
- obsługa kasy biletowej- obsługa systemu rezerwacji i sprzedaży biletów- Obsługa systemu : EURO MANAGER, EURO KASA-sporządzanie kasowych raportów dziennych i miesiecznych na potrzeby rozliczenia gotówki w kasie- przekazywanie wszystkich zmian i informacji zwiazanych z obsługą systemu kas współpracownikom obsługujacym kasę- sporzadzanie raportów z wykonania na potrzeby dystrybutorów , miesiecznych raportów wyświetlonych filmów i odtwarzanych utworów na potrzeby ZAiKS, sporzadznie informacji i raportów na potrzeby organów kontroli- planowanie , systematyczne tworzenie i moderowanie zawartowsci tekstowej oraz graficznej stron internetowych i mediów społecznosciowych CAL (strona internetowa CAL, Facebook, Youtube inne),- planowanie i realizowanie wydarzeń w mediach społecznościowych CAL- monitorowanie efektywności, optymalizacji oraz promocja działań w internecie- tworzenie i rozsyłanie ofert sprzedażowych/ promocyjnych wydarzeń kulturalnychplanowanie oraz przygotowywanie od strony merytorycznej i organizacyjnej wydarzeń CAL, tworzenie harmonogramów tych wydarzeń oraz związanych z nimi materiałów promocyjno-informacyjnych- udział w realizacji innych działań CAL z zakresu promocji i komunikacji, w tym wsparcie w procesie tworzenia, aktyalizowania i realizacji strategii promocyjnej- udzielanie informacji telefonicznych o repertuarze kina oraz wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez CAL- wprowadzanie repertuaru kina oraz wydarzeń kulturalnych organizowanych przez CAL do systemu informatycznego- dbanie o porządek na miejscu pracy miedzy innymi kasa biletowa, sala kinowa itp.- przestrzeganie regulaminów obowiazujacych w CAL- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego wynikajacych z pełnienia obowiązków służbowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Łatwość nawiązywania kontaktów, punktualność, sumienność, cierpliwość. Wykształcenie min. średnie, bardzo dobra obsługa komputera w tym program WORD i EXCEL

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku