Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca - magazynier

Sprzedawca - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim, śląskie / Krzyżanowice, 2022-08-10

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Krzyżanowice
Numer: StPr/22/1079
OBOWIĄZKI:
Wybrany Kandydat będzie odpowiedzialny za:• Obsługę handlową klientów firmy w zakresie produktów z branży grzewczej• Prace magazynowe, m.in. przyjmowanie, wydawanie towarów również użyciem wózka widłowego• Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów sprzedażowych / magazynowych.Co oferujemy:• Interesującą pracę w stabilnej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)• Możliwość zwiększania kwalifikacji poprzez szkolenia produktowe i zdobywanienowych doświadczeń zawodowych• Atrakcyjny system wynagrodzeń, premie, nagrody jubileuszowe, ZFŚS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, KOMPUTERA
Uprawnienia: operator wózków widłowych

Wymagania inne:

[Inne] : Czego oczekujemy:• Dobrej organizacji pracy własnej• Doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub pracy na magazynie• Uśmiechu i optymizmu• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, zainteresowaniepompami ciepła / branżą grzewczą.

Miejsce pracy:

Krzyżanowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim