Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca w salonie odzieżowym

Sprzedawca w salonie odzieżowym

Caterina, śląskie / Katowice, 3 –go maja, 2022-08-16

 Firma NAL producent

ekskluzywnej odzieży damskiej zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, 3 –go maja

Zakres zadań:
  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy
  • Dbałość o wygląd i pełną ekspozycję produktów
  • Obsługa systemu kasowego
  • Przygotowywanie codziennych raportów sprzedaży
  • Przyjmowanie dostaw towaru
Oczekujemy:
  • Doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientem
  • Uprzejmość oraz zorientowanie na Klienta
  • Otwartość i komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Wysoka motywacja wewnętrzna
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
Oferujemy:
  • Umowę o pracę – pełny etat
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • Poznanie zaawansowanych standardów pracy w eksluzywnym salonie odzieżowym
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole
  • Pakiet szkoleń

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)