Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca w stacji paliw

Sprzedawca w stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej, podkarpackie / Dzikowiec, 2022-08-11

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Miejsce pracy: Dzikowiec
Numer: StPr/22/0659
OBOWIĄZKI:
Staż dla osoby do 29 rż. zarej. w tut. Urzędzie i spełn. kryteria projektu POWER V 1.1.1.Godz. odb. stażu od poniedziałku do soboty Izmiana od 6:30 do 14:30, II zmiana od 13:00 do 21:00 1.Przyjmowanie, nadzorowanie, dokumentowanie dostaw w stacji paliw.2.Układanie i przygotowywanie towarów do sprzedaży.3.Nauka obsługi kasy fiskalnej i płatności bezgotówkowych.4.Nauka wprowadzania faktur do programu sprzedażowo-magazynowego subiekt.5.Obsługa klientów sklepu i stacji paliw, sprzedaż paliw i innych towarów handlowych.6.Wykonywanie ilościowej i jakościowej kontroli towarów przeznaczonych do sprzedaży.7.Nauka obsługi portalu do zamawiania asortymentu sklepu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Dzikowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej