Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju, śląskie / Jastrzębie-Zdrój, 2022-07-08

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Sprzedawca
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/0566
OBOWIĄZKI:

1. Zapoznanie bezrobotnego ze stanowiskiem pracy, jego obowiązkami i uprawnieniami 2. Przeszkolenie bezrobotnego zakresie BHP i PPOŻ na zasadach przewidzianych dla pracowników 3. Zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru ( Visual Merchandisingu) przygotowanie produktów do sprzedaży 4. Pomoc przy rozmieszczeniu obuwia na półkach w sklepie i magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym 5. Trening umiejętności sprzedażowych 6. Udział w szkoleniu ze wskaźników sprzedaży KPI 7. Udział w szkoleniu z produktów do pielęgnacji i konserwacji obuwia 8. Pozyskiwanie nowych klientów przez sprzedaż online 9. obsługa kasy fiskalnej i programu NPos 10. obsługa etykieciarki, skanera kodów i metkownicy 11. przygotowywanie stanowiska pracy poprzez dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży oraz dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dbanie o wizerunek firmy CCC

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

kultura osobista

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju