Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku, opolskie / Kluczbork, 2022-08-03

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/22/0019
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie stanowiska pracy- przygotowanie towarów do sprzedaży- odpowiednie wyeksponowanie towarów w celu ich zareklamowania- bieżące uzupełnianie towarów na półkach- zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, kradzieżą- udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów- obsługa klienta- przyjmowanie reklamacji- dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy- odbierać zamówiony towar (sprawdzać, czy jakość i ilość zamówionego towaru jest odpowiednia)- prowadzić ewidencję popytu na poszczególne towary- zamawiać towar- prowadzić rozliczenia punktu sprzedaży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku