Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią, kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią, 2022-07-30

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Sprzedawca
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/22/0818
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie produktów do sprzedaży, pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie i w magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru, sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, udział w szkoleniu, pozyskiwanie nowych klientów poprzez sprzedaż online, nauka obsługi kasy fiskalnej, etykieciarki, skanera kodów i metkownicy.Oferta stażu dla osób do 30r. życia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, handlowe
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią