Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu, podkarpackie / Przemyśl, 2022-07-21

Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Przemyśl
Numer: StPr/22/0733
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie towarów od dostawcy (sprawdzanie terminów i jakości), wykładanie towarów na półki i do urządzeń chłodniczych, dbanie o terminy przydatności do spożycia, dbanie o porządek na stanowisku pracy, rozliczanie utargów, dbanie o systematyczną dezynfekcję urządzeń i pomieszczeń pod kątem COVID-19, przestrzeganie obostrzeń związanych z COVID-19
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca w branży spożywczej (wymagany staż - lata: 1)
Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Brak wymagań w zakresie wykształcenia. Oferta pracy subsydiowana - dla osób zarejestrowanych w PUP P-śl.

Miejsce pracy:

Przemyśl

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu