Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu, małopolskie / Oświęcim, 2022-08-04

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/teja/22/0980
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z obowiązkami i przepisami na stanowsku pracy;pomoc w rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie i magazynie;pomoc przy przyjmowaniu dostaw, sprawdzanie towaru pod względem iloscowym i jakościowym;trening umiejętnosci sprzedażowych;udział w szkoleniiach;pozyskiwanie nowych klientów poprzez sprzedaż online;nauka obsługi kasy fiskalnej i programu NPos;obsługa etykieciarki, skanera kodów, metkownicy;przygotowywanie stanowiska pracy - dbanie o czystość na stanowisku, dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywnośćwysoka kulturaosobista

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu