Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, podkarpackie / Tarnobrzeg, 2022-08-12

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Numer: StPr/22/1259
OBOWIĄZKI:
sprzedawcaOd dn. 01.06.2022 stypendium stażowe wynosi 1565,00 zł brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Na wolne miejsce stażowe będą kierowanie osoby bezrobotne, w wieku powyżej 29 roku życia (od dnia 30 urodzin), spełniające co najmniej jedno z niżej wymienionych kryteriów:- osoby długotrwale bezrobotne (tj. nie pracujące nieprzerwanie od co najmniej 12 miesięcy, włącznie z okresem przed rejestracją w PUP),- kobiety,- osoby z niepełnosprawnościami,- osoby o niskich kwalifikacjach ( tj. posiadające wykształcenie: podstawowe, gimnazjalne, ponadgimnazjalne zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe),- osoby w wieku 50 lat i więcej.Rolnicy i członkowie ich rodzin osoby posiadające nieruchomość rolną lub członkowie ich rodzin podlegający ubezpieczeniom emerytalnym i rentowym z tytułu prowadzenia gospodarstwa rolnego, które chcą odejść z rolnictwa.

Miejsce pracy:

Tarnobrzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu