Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Stażysta do wsparcia sprzedaży

Stażysta do wsparcia sprzedaży

E.ON Polska S.A. , mazowieckie / Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 41, 2022-08-24

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.
Miejsce pracy: Warszawa, Wybrzeże Kościuszkowskie 41
Opis stanowiska:
  • Weryfikowanie, nadzorowanie i koordynowanie procesu obsługi spraw w obszarze wytwórców
  • Pilnowanie terminów i zadań
  • Weryfikacja poprawności wprowadzanych danych przez inne komórki organizacyjne
  • Bieżące wsparcie przy realizacji zadań zespołu
Wymagania:
  • Studentka/Student III - V roku studiów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Wysoka komunikatywność w mowie i w piśmie
  • Chęć nauki i rozwoju
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
Oferujemy:
  • Staż na 6 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie
  • Staż w formie hybrydowej
  • Wsparcie doświadczonych ekspertów