Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Trener Sprzedaży

Trener Sprzedaży

CCPORTER Sp. z o.o., kujawsko-pomorskie / , 2022-08-02

Szukasz ekscytującej możliwości rozwoju kariery?
Jeśli tak, znalazłeś/łaś się we właściwymmiejscu!
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Twój profil
  • Prowadzenie szkoleń sprzedażowych, produktowych i jakościowych dedykowanych dla konsultantów Call Centre
  • Analizowanie i pozyskiwanie informacji nt. potrzeb szkoleniowych wraz z przełożeniem wyników na programy i narzędzia szkoleniowe
  • Realizację coachingów w celu podniesienia wskazanych wskaźników sprzedażowych i jakościowych
  • Tworzenie i aktualizację materiałów szkoleniowych, treści bazy wiedzy, podręczników, tutoriali i innych materiałów będących nośnikami wiedzy dla zespołów sprzedaży
  • Rozwój metod szkoleniowych poprzez wykorzystanie dostępnych rozwiązań w celu podniesienia ich efektywności i jakości
  • Współpracę z działem Quality i zespołem Team Leaderów
Twoje zadania:
  • Masz min. 2 lata doświadczenia jako wewnętrzny trener call center w zakresie prowadzenia szkoleń sprzedażowych, przekazywania wiedzy oraz motywowania pracowników
  • Znasz techniki sprzedaży i narzędzia szkoleniowe lub posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem
  • Masz praktyczne doświadczenie w stosowaniu rozwiązań szkoleniowych online
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Międzynarodowe środowisko i niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwość rozwoju kompetencji trenerskich
  • Dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego
  • Możliwość pracy zdalnej
Who are we?CCPORTER is a Polish company operating globally. Weare based in the vibrant city of Warsaw with operation in20 countries. We provide professional services forcompanies in the field of business development, enablingthe combination of various outsourcing services.Why consider a #dreamjob with CCPORTER?With us, you will have the opportunity to develop your salesand language skills and work in an international environment.We offer flexible forms and places of cooperation. Ourcompany is based in Warsaw but you can join us from thecomfort of your home!We deliver a personal computer and headphones to yourhome.