Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Trener wewnętrzny

Trener wewnętrzny

VECTRA S.A., pomorskie / Gdynia, 2022-08-18

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów produktowych oraz ukierunkowanych m.in. na obszary sprzedaży i obsługi klienta
  • Prowadzenie szkoleń dla menadżerów
  • Rozwijanie osób poprzez coaching oraz treningi on the job
  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu szkoleń produktowych oraz systemowych
  • Budowanie programów szkoleniowych oraz innych działań rozwojowych
  • Projektowanie i aktualizacją materiałów szkoleniowych
  • Badanie i analizą potrzeb szkoleniowych uczestników szkoleń
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu efektywnego rozwoju
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • Posiadasz doświadczenie w szkoleniach dla Call Center (dodatkowy atut),
  • Znasz techniki trenerskie oraz narzędzia wspierające procesy szkoleniowe,
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń online (dodatkowy atut),
  • Potrafisz udokumentować swoje kwalifikacje oraz doświadczenie trenerskie,
  • Jesteś komunikatywny/a i otwarty/a, emanujesz pozytywną energią,
  • Pasjonuje Cię praca z ludźmi i ich rozwój,
  • Dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś nastawiony/a na wynik,
  • Jesteś gotowy do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w rozwijającej się organizacji, o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • Ciekawą i miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
  • Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych
  • Przestrzeń na tworzenie swoich programów i wdrażania własnych inicjatyw
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”