Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Zastępca Kierownika Działu Obsługi Pasażerskiej (docelowo- Kierownik Działu Obsługi Pasażerskiej)

Zastępca Kierownika Działu Obsługi Pasażerskiej (docelowo- Kierownik Działu Obsługi Pasażerskiej)

WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o., dolnośląskie / Wrocław, 2022-08-09

Ogłoszenie numer: 7311141, z dnia 2022-08-09

WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o.

WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. od 1995 r. zajmuje się obsługą naziemną pasażerów i samolotów w Porcie Lotniczym we Wrocławiu.

Zatrudniamy ponad dwustu wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy stabilną pracę w wyjątkowym miejscu, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Nadzór operacyjny i administracyjny nad obszarem Obsługi Pasażerskiej,
  • Planowanie i nadzór zasobów personelu, sprzętu i materiałów eksploatacyjnych oraz bezpośrednia odpowiedzialność za pracowników w aspekcie bezpieczeństwa, jakości i dyscypliny pracy oraz posiadanych uprawnień,
  • Współpraca i nadzór nad właściwym przepływem informacji pomiędzy współpracującymi działami, przedstawicielami linii lotniczych i innych służb lotniskowych (UC, SG, LSP itd.)
  • Nadzór i kontrola budżetu oraz prawidłowości wykonywania powierzonych obowiązków, przestrzegania przepisów BHP, P. Poż., ochrony mienia, procedur firmy i kodeksu pracy przez podległy personel.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność delegowania zadań,
  • Odpowiedzialność, umiejętność wyznaczania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość zasad komunikowania się oraz zasad przygotowywania wypowiedzi pisemnych i ustnych (również w języku angielskim).

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pakiet Lux Med,
  • Świadczenia Socjalne,
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju.