Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant ds. sprzedaży szkoleń ORKE

Konsultant ds. sprzedaży szkoleń ORKE

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A., kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, 2024-03-27

We WSiP stawiamy na innowacyjne podejście.
Jesteśmy pracodawcą, który stwarza możliwości dla osób o różnym profilu zawodowym. Zatrudniamy specjalistów z obszaru sprzedaży, marketingu, IT i digital, a także redaktorów, autorów i trenerów.

Zapewniamy odpowiednie warunki pracy, a nasze działania w tym obszarze zostały docenione przez pracowników i otoczenie rynkowe. W 2023 roku znaleźliśmy się w gronie Najlepszych Pracodawców w Polsce, w rankingu magazynu Forbes i firmy badawczej Statista.

W związku z rozwojem zespołu sprzedaży w Ośrodku Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych dla którego organem prowadzącym jest WSiP, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół

Główne zadania:
  • Aktywna sprzedaż szkoleń i realizacja celów sprzedażowych we wskazanym regionie
  • Budowanie trwałych relacji z osobami decyzyjnymi w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych
  • Diagnoza potrzeb szkoleniowych i doradztwo w zakresie wyboru szkoleń ORKE
  • Przygotowanie ofert handlowych szkoleń dla rad pedagogicznych i kadry zarządzającej
  • Raportowanie efektów pracy w terenie
  • Monitorowanie jakości realizowanych szkoleń ORKE
  • Uczestnictwo w wydarzeniach edukacyjnych
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w promocji i sprzedaży usług w placówkach oświatowych
  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się
  • Umiejętności prowadzenia skutecznych rozmów handlowych
  • Umiejętność planowania, organizacji i realizacji działań handlowych w terenie
  • Orientacja na potrzeby klienta i własne cele
  • Gotowość do pracy terenie
  • Prawo jazdy kat. B
Korzyści dla Ciebie?
  • Umowa o pracę oraz niezbędne narzędzia (samochód, tablet, telefon)
  • Wynagrodzenie oraz premia za wyniki, konkursy sprzedażowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia produktowe, systemowe i sprzedażowe rozwijające kompetencje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole ORKE