Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Praca.pl Sp. z o.o., śląskie / Katowice, 2024-03-19

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Katowice
Główne zadania:
  • Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy.
  • Profesjonalna obsługa klienta oraz doradztwo technologiczne.
  • Wsparcie techniczne i edukacja klientów w zakresie nowinek technologicznych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w handlu i obsłudze klienta.
  • Umiejętności komunikacyjne i perswazyjne.
  • Zainteresowanie technologiami.
Oferujemy
  • Dołączenie do zespołu ekspertów.
  • Edukacja produktowa i sprzedażowa.
  • Możliwości rozwoju i awansu.
  • Umowa o pracę, pakiet socjalny, ubezpieczenie.
  • Szkolenia, premie, konkursy, inicjatywy społeczne.
  • Opieka medyczna, karta sportowa.