Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni, małopolskie / Targowisko, 2024-02-26

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Miejsce pracy: Targowisko
Numer: StPr/24/0108
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzenie procesu sprzedaży, wprowadzenie nowego towaru do sprzedaży, analiza rynku, przygotowanie ofert handlowych, negocjacja cen, pozyskanie nowych klientów, obsługa klientów firmy (zgodnie z programem stażu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie. Wymagana: obsługa komputera (MS Office),prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego w mowie na poziomie min. B1 (średnio zaawansowany) i w piśmie na poziomie min. A1 (początkujący), komunikatywność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie. Staż na jedną zmianę w godzinach 8-16. Miejsce odbywania stażu: Targowisko. Staż utworzony w ramach programu Firma +1.

Miejsce pracy:

Targowisko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni