Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży

JUAN Sp. z o.o., dolnośląskie / Długołęka, 2024-03-21

Ogłoszenie numer: 8868319, z dnia 2024-03-21

Miejsce pracy: Długołęka

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny za:
  • profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów,
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,
  • współtworzenie zespołu profesjonalistów, w którym liczy się wspólny sukces.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w branży stolarskiej lub budowlanej.
Dołącz do nas, jeśli:
  • lubisz pracę w handlu,
  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji,
  • jesteś przedsiębiorczy i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz,
  • lubisz działać zespołowo,
  • chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia,
  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
  • dobrą atmosferę.