Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Sprzedawca internetowy

Sprzedawca internetowy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2021-02-26

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0862
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż internetowa ze znajomością j. ukraińskiego oraz danych rynków; kompletowanie zamówień; sprawdzanie przygotowanej przesyłki pod względem zgodności z zamówieniem; pakowanie zamówionego produktu i przygotowywanie go do wysyłki; analizowanie aktualnych stanów towaru w magazynie; zarządzanie powierzchnią magazynową i rozmieszczeniem towarów do wysyłki. Praca min. 30 h/tygodniowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i Internetu
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie