Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Analityk ds. promocji handlowych

Analityk ds. promocji handlowych

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, 2024-03-21

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/1709
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie i dostarczenie prezentacji wspierających rozwój miesięcznego kalendarza komercyjnego oraz udostępnianie miesięcznych priorytetów i aktualizacji dotyczących małych firm zespołowi terenowemu, w tym zespołowi w Turcji- Formatowanie i udoskonalanie prezentacji standardów wykonawczych opartych na kanałach- Opracowanie i dostarczenie różnorodnych raportów śledzących ii udostępniających najnowsze wyniki każdego konkretnego kanału- Otwieranie zamówień i przeprowadzanie kontroli zapasów.Miejsce wykonywania pracy: ul. Fabryczna 1, 31-553 Kraków Gm. Kraków, pow. Krakowski oraz praca zdalna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie