Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystent / Asystentka ds. Relacji z Podwykonawcami

Asystent / Asystentka ds. Relacji z Podwykonawcami

LUX MED Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2022-09-06

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Weryfikacja zakresów w placówkach podwykonawczych oraz sporządzanie aneksów do umowy;
  • Weryfikacja poprawności rozliczeń placówek partnerskich;
  • Bieżąca współpraca z placówkami w kwestiach obsługowych;
  • Współpraca z innym działami w firmie.
Nasze oczekiwania:
  • Mile widziane osoby w trakcie studiów;
  • Znajomość języka angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Dokładność, sumienność i komunikatywność.

Oferujemy pracę na podstawie umowy zlecenie.

Benefity:
  • Opieka Medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Nauka języka angielskiego
  • Rozwój zawodowy
  • Praca w przyjaznej atmosferze