Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >   Asystent / Asystentka Działu Handlowego

 Asystent / Asystentka Działu Handlowego

Janex International Sp. z o.o., mazowieckie / Pruszków, Al. Jerozolimskie 411, 2024-03-08

LIDER W BRANŻY PROFESJONALNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ Z 30-LETNIM DOŚWIADCZENIEM - FIRMA JANEX INTERNATIONAL SP.Z O.O. ZATRUDNI NA STANOWISKO:
Miejsce pracy: Pruszków, Al. Jerozolimskie 411

Doskonała lokalizacja pod względem komunikacji: przy Alejach Jerozolimskich, w pobliżu stacje WKD, SKM i KM, niedaleko trasa S2

Opis stanowiska:
  • Aktywne wsparcie dla działań Działu Handlowego przy realizacji bieżących zadań w obszarach wskazanych przez przełożonego m.in.: przygotowywanie ofert, obsługa bazy danych, kontakt z klientami, organizacja szkoleń i eventów, pomoc w organizacji kampanii sprzedażowych
  • Bezpośrednia obsługa Klienta (umiejętność prowadzenia rozmów handlowych)
  • Tworzenie raportów, sprawozdań i zestawień
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Udział w akcjach marketingowych
Wymagania:
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • Komunikatywność, otwartość na kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientem
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
  • Duża samodzielność i kreatywność
  • Obsługa komputera, obsługa pakietu Office (Word, Excel, Outlook)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę w ambitnym, otwartym zespole
  • Szansę na rozwój kariery w sprzedaży
  • Stałe godziny pracy

Prosimy o zapoznanie się z naszą Klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie:

Klauzula_informacyjna_dla_osoby_ubiegajacej_sie_o_zatrudnienie_1.pdf (janexint.com.pl)

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Janex International Sp. z o.o. w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych, prawie do kontroli ich przetwarzania, w tym prawie do ich uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Oświadczam, że powyższą zgodę wyrażam dobrowolnie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji przez spółkę Janex International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-490) przy ul. Płomyka 2.