Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystent / Asystentka handlowa

Asystent / Asystentka handlowa

Kreski Spółka Jawna Piotr Gałecki Łukasz Gałecki, mazowieckie / Warszawa, 2024-03-15

Kreski Sp.j. to polska firma o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, lider w swojej branży w Europie. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania do automatycznej identyfikacji (branża nowoczesnych technologii).
Funkcjonujemy aktywnie w branży już od 2004 roku. Poprzez zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów (w tym dużych, międzynarodowych korporacji), jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów oraz usług.
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • wsparcie Key Account Managera i współpraca z nim na zasadach tutoringu
  • telefoniczny kontakt z Klientami
  • praca w systemie CRM (wystawianie ofert, notatek, zadań) i korespondencja e-mailowa
  • liczne szkolenia produktowe poparte certyfikatami
  • udział w spotkaniach i rozmowach biznesowych, konferencjach branżowych, szkoleniach wyjazdowych
  • współpraca z dotychczasowymi klientami i budowa trwałych relacji
  • realizacja ustalonych celów poprzez działanie samodzielne wsparte przez tutora (opiekuna) i innych doświadczonych pracowników
Wymagania:
  • umiejętność i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra dykcja
  • kreatywność
  • proaktywna postawa, wytrwałość w dążeniu do realizacji celów
  • dobra organizacja czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane zainteresowanie nowoczesnymi technologiami
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • duże szanse rozwoju zawodowego i osobistego
  • pakiet szkoleń produktowych oraz technicznych (wewnętrznych oraz zewnętrznych)
  • pakiet dodatkowych benefitów (karta Multisport, Enel-med, ubezpieczenie grupowe)
  • najwyższe standardy pracy w przyjaznej, otwartej atmosferze
  • możliwość współpracy z ciekawymi ludźmi