Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystent / Asystentka Kierownika Projektu Sprzedaży z językiem niemieckim

Asystent / Asystentka Kierownika Projektu Sprzedaży z językiem niemieckim

Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp. j., lubelskie / Lubartów, 2020-10-08

Ogłoszenie numer: 3712596, z dnia 2020-10-08

Jesteśmy największą w Polsce drukarnią opakowań oraz producentem tektury falistej ze 100% udziałem kapitału polskiego. Dzięki odważnej wizji staliśmy się liderem w branży poligraficznej. Stale dążymy do umocnienia naszej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: lubelskie / Lubartów

Opis stanowiska

  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego,
  • Kontakt z Klientami firmy i opieka nad ich projektami,
  • Obsługa administracyjna sprzedaży i doradztwo,
  • Wsparcie w realizacji zleceń,
  • Rejestrowanie zgłoszeń do systemu.

Wymagania

  • Znajomości języka niemieckiego pozwalającej na swobodną komunikację – min. B2 (warunek konieczny),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność i otwartość,
  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem,
  • Umiejętności sprzedażowe i gotowość do pozyskiwania nowych klientów,
  • Entuzjazmu i zaangażowania,
  • Chęci rozwoju.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia podnoszące kompetencje,
  • Niezbędna narzędzia do pracy
  • Pracę przy ciekawych i wymagających projektach,
  • Realną możliwość awansu zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie, wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 5000 PLN